, MyKronoz Testy Wearables

MyKronoz ZeFit2 – testujemy niedrogi smartband dla aktywnych

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “MyKronoz ZeFit2 – testujemy niedrogi smartband dla aktywnych”

 1. Tomasz pisze:

  Mam pytanie jak przesuwając po ekranie , z jaką siła czy prawo lewo jak ta funkcja nie działa , czy trzeba coś dodatkowo ustawić ?

 2. PAtryk pisze:

  Cześć, może ktoś ma podobny problem. Otóż mój Kazam Tornado po utraceniu połączenia z opaską poprzez oddalenie się od telefonu nie nawiązuje ponownego połączenia z nią. Muszę wyłączyć i włączyć ponownie bluetooth i logować się w aplikacji Zefit. Gdy testowałem opaskę na telefonie mojej narzeczonej problem ten nie występował, nawet jeśli się oddaliłem od telefonu i zerwało się połączenie to gdy się do niego z powrotem zbliżyłem synchronizacja i powiadomienia działają automatycznie. nie wiem jak rozwiązać ten problem, myślę że wina leży po stronie mojego telefonu.

 3. Paweł pisze:

  A ja z kolei w drugą stronę: moim zdaniem srebrna obramówka to dno, za to cały czarny ZeFit2 wygląda dużo bardziej elegancko i pewnie lepiej będzie się komponował z kolorowymi paskami. Ekran – ani razu nie odmówił posłuszeństwa, często biegam po pracy wieczorami a o tej porze rękawiczki to konieczność i doskonale obsługuje się w nich sprzęt. Co do zapięcia – odpinam, zapinam, jedną ręką bez problemu, może Autor rzeczywiście trafił na wadliwy egzemplarz 🙂 Jedyny minus jaki dostrzegam to brak obsługi powiadomień (połączenia, SMS) na Windows Phone.

 4. ja pisze:

  Przetestujcie mi banda 1S!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama