, Piłka nożna TOP-10

Najlepsze szkółki piłkarskie w Krakowie. TOP-10 (lipiec 2016)

fot. activeManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Najlepsze szkółki piłkarskie w Krakowie. TOP-10 (lipiec 2016)”

 1. rodzic pisze:

  Ranking zupełnie nie odzwierciedla faktycznej sytuacji wśród krakowskich szkółek. Ciekawe jakie kryteria brał pod uwagę autor. Oby nie artykuł sponsorowany.

 2. Piłkarzyk pisze:

  Jak najbardziej odzwierciedla i każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o tym, co dzieje się w „sektorze krakowskiej piłki dzieciaków” – będzie miał podobne zdanie.

 3. AP Czarni Kraków pisze:

  🙂 zapraszam do zapoznana się z akademią z rocznika 2009 – AP CZARNI KRAKÓW, indywidualne podejście do treningów… małego grupy dzieciaków – www.apczarni.pl

  • Saska pisze:

   Tak tylko w ap czarni robia selekcje na dzieciach najpierw zapraszaja dziecko po czym jak znajda lepsze to mowia ze jednak nie chca dziecka i ze tylko druzyba ma miec 11 osob ani jednego wiecej sama sie przekonalam !!!!!!nie polecam

 4. kibic pisze:

  Nie zaneguję pozycji Wisły, Cracovii, AP czy Progresu w tym zestawieniu. Choć marka AM Cracovii ma znacznie niższą pozycję niż kilka lat temu. Ale już pokazanie się tutaj Prądniczanki, AP Mielcarskiego czy KSPN to już spore zaskoczenie. A brakuje mi w tym zestawieniu Krakusa Nowa Huta, Profi Zielonki, Bronowianki czy też Piasta Skawina. Wszystkie te szkółki mają na pewno wyższy potencjał szkoleniowy niż te tutaj wymienione.

 5. kultek pisze:

  co za kolejny filozof to stworzył? Synek gra w Wiśle? Cracovia na 2 miejscu – a gdzie tam są jakieś standardy? Nawet strony nie mają! a Koordynator to wielki wizjoner!! zresztą ten z drugiej strony błoń to samo!

 6. Nh pisze:

  Hahaha jak widzę ten ranking to mmie szlak trafia. Jak można pisać że progres prowadzi szkolenie po Hutniku!!!! To jest k…a skandal. Każdy kto zna realia wie że siemacha na czele z księdzem Augustiań… przejeła tereny klubu dzielnicy jaki jest Hutnik Nowa Huta. Dostali halę wybudowaną przez Mitala i wszystkie boiska. Rodzicą dzieciaków namydlili oczu i naobiecywali gruszek na wierzbie jakie to wspaniałe szkolenie będzie w Progresie. Czas pokazał że nie do końca jest miętowo. Choć chętnych nie brakowało bo składki niskie każdy kto ma pojęcie nie pośle tam dzieciaka. Do wieku tramparza nic nie uczą. Zobaczcie na tabele w rocznikach młodszych. Podbierają w sposób beszczelny dzieciaki zdolniejsze z innych klubów obiecując kokosy. Wisła na pierwszym miejscu nosz k..a ze składką 300 zl za mc i wpajaniem dziecku od najmłodszych lat agresji i braku szacunku do rywala… Jal można pisać że Hutnik nie ma szkółki. Obecnie 8 drużyn zgłoszonych. To chyba progres ma niewiele więcej bo 1 kobiecą. Hutnik który na każdym kroku jest niszczony przez kato komune z MZPN na czele. Szkoda słów..

 7. wieszak pisze:

  Śmiech na sali takie zestawienie. Mój syn trenuje już 6 lat piłkę i nigdy nie słyszałem Krakowskiej Szkole PN. Prądniczanka i Polonia nic nie grają. Cracovia od kilku lat również do lania. Coerver może fajny ale jako dodatkowe zajęcia. Ten ranking to może dla dzieci 5-cio letnich. Od orlika w górę tylko Wisła, AP21, Progres, Krakus NH, Garbarnia. W okolicy to Pcimianka i Piast Skawina do pogrania fajne drużyny. Poza tym lata świetlne nic nie ma.

Dodaj komentarz


reklama