, Dieta i suplementy Odchudzanie Poradniki

10 niezawodnych sposobów na odchudzanie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “10 niezawodnych sposobów na odchudzanie”

 1. QuiZ- (@Faw3k) pisze:

  Dzięki wielkie KsnakeW w końcu ktoś coś mądrego bo jak czytam te artykułu to mnie krew zalewa nie jedz tego nie jedz tamtego, ale konkretów żadnych…

 2. KSnakeW pisze:

  5. Warzywa i owoce. Owszem zawierają pewną ilość witamin, makro i mikro elementów. Ale dotyczy to tych wyprodukowanych przez nas samych albo chłopa ze wsi. Te kupowane poza sezonem rzadko są produkowane w sposób naturalny (np w innej strefie klimatycznej) a najczęściej wytwarzane są w przemysłowych szklarniach. Takie rośliny nie koniecznie są zdrowe.
  Jeżeli nie lubimy warzyw i owoców łatwo je zastąpić orzechami i owocami kandyzowanymi (bakalie), są również zdrowe, ale mają inny smak.

 3. KSnakeW pisze:

  Część, jeśli nie większość tych porad jest szkodliwa!

  1. Produkty mleczne tylko pełnotłuste! Inne w ogóle to jakaś bzdura, jak może istnieć mleko czy ser bez tłuszczu? Mleko to tłuszcz i białka! A już w ogóle cuda typu jogurt naturalny 0% tłuszczu? To co, sama skrobia, guma guar i chemia? Od tego właśnie się tyje
  2. Fastfoody można jeść i nie przytyć! Trzeba po prostu ŻREĆ MNIEJ! A jeśli idziesz na zdrową masę mięśniową to hamburger (z Mac’a wołowy) albo kurczak z KFC (nie jakieś MOM z nuggetsów) są dozwolone! Mają dużą zawartość białka zwierzęcego i aminokwasów.
  3. Alkohol oczywiście jest bardzo wysoko kaloryczny, ale kieliszek wódki albo wina poprawia pracę układu trawiennego i krwionośnego. A jeśli idziesz na masę i siłę pij piwo (ale nie koncerniaki) jest dobrym źródłem węglowodanów pochodzenia roślinnego (pszenica i jęczmień służą do produkcji piwa).
  4. Unikaj nadmiaru wody! Picie zbyt dużej ilości wody, szczególnie wysoko nasyconej minerałami jest szkodliwe dla nerek. Samą zwykłą wodą też raczej się nie napoimy, bo prędzej ją wysikamy i wypocimy co może także prowadzić do ODWODNIENIA – bo myślimy, że skoro pijemy wodę to jest OK – g.wno prawda. Najlepiej pić kranówkę/źródlaną (można przepuścić przez filtr węglowy, żeby wyeliminować chlor) z dodatkiem odrobiny sody oczyszczonej albo soku z cytrusów, a nawet szczyptą soli żeby wyrównać ciśnienie osmotyczne, co poprawia wchłanianie wody przez komórki organizmu.

 4. Cam pisze:

  Spójrzcie na brzuszki roślinożernych małp człekokształtnych i zastanówcie się, czy naprawdę chcecie żywić się roślinnością.

Dodaj komentarz


reklama