, Sprzęt TOP-10

Wybieramy najlepsze rakiety tenisowe. TOP 10 (marzec 2015)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Wybieramy najlepsze rakiety tenisowe. TOP 10 (marzec 2015)”

  1. Adam pisze:

    Cześć, zaczynam przygodę z tenisem (no trochę już gram, ale nadal jestem początkujący i używam deski do mięsa). Chcę coś kupić w miarę dobrego. Czy pomożecie mi wybrać coś z tego amazing.pl/rakie…cid51.html ? Akurta tutaj, bo mam u nich dobre zniżki.

  2. Morelas pisze:

    Dziwie się że w tym zestawieniu nie ma choć jednej rakiety prince….grałem calym mnóstwem rakiet, ale dopiero rakiety i techologia prince dały mi pełnię czucia i kontroli nad moją grą. Moja rakieta to Prince Warrior exo3 300g. Polecam.

  3. Bohdan pisze:

    Gram parę lat i w tym czasie używałem rakiet różnych marek i typów. W końcu trafiłem na Volkl organix 8 315g i to był strzał w dziesiątke. Dlaczego piszę o tym, bo każdy ma inne preferencje i wyczucie rakiety, dlatego tak ważne jest znaleźć tą jedną, jedyną. Faktem jest, że dobry gracz zagra każdą, ale tą co mu najbardziej pasuje, uzyska wyniki na korcie dużo lepsze. Co do Babolat Pure Drive Play z sensorem, uważam że głupotą jest wydawać kasę na taki bajer, który tak naprawdę nam nic nie pomoże, ale za to zawyża cenę rakiety.

Dodaj komentarz


reklama