, Pływanie Sprzęt TOP-10

Najlepsze baseny ogrodowe. TOP-10 (lipiec 2016)

fot. activeManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Najlepsze baseny ogrodowe. TOP-10 (lipiec 2016)”

 1. Nikola pisze:

  Polecam baseny firmy GRE, są droższe i trudniej się je rozstawia, ale są zdecydowanie trwalsze. Jeśli nie chcemy wydać dużo kasy najlepszym rozwiązaniem są baseny na stelażu, tylko lepiej zainwestować w pompę piaskową. W Warszawie polecam sklep www.baseny-materace.pl mają spory wybór basenów i dodatków.

 2. Basen ogrodowy pisze:

  Basen ogrodowy prezentowany jako nr 1. jest rozmiarowo OK ale jest też basen stelażowy o takich wymiarach i uważam, że to lepsze rozwiązanie gdy ma się mniejsze dzieci. Dziecko bawi się w ogrodzie, chodzi i gdy z ciekawości oprze się o taki basen stelażowy to nie wpadnie do wody – ściany się nie uginają tak jak jest to w basenie rozporowym. Osobiście kupiłem i polecam: basen ogrodowy z www.dmuchane.pl/

 3. AnnaT pisze:

  Baseny rozporowe i dmuchane są ok, ale zdecydowanie lepszą opcją jest basen poliestrowy wbudowany na stałe. Jest stabilny, trwały, a zadaszony działa jak szklarnia. W ten sposób woda ma wyższą temperaturę i można się kąpać nawet w sierpniu!
  Polecam zestaw z PoolsFactory na www.landing.poolsfactory.pl

 4. Marcin pisze:

  W zestawieniu tym brakuje mi jeszcze hiszpańskich basenów firmy TOI. Jest to jedyny producent basenów naziemnych, który posiada w ofercie model o długości 12 metrów. Jakościowo baseny te są porównywalne z GRE.

 5. Damianos pisze:

  jesli chcesz kupic basen to polecam dokupic pompe ciepla lub elektryczny podgrzewaczwody, zawsze to lepsze jesli ktos nie lubi oswajac sie z zimna woda :), ja kupilem taka pompke w POLBAS’ie i jestem bardzo zadowlony

  • Krzysiek pisze:

   Poliestrowe baseny polecam, ale nie wierzcie w 100 – letnią gwarancję. Sprawdziłem tą firmę…to ściema!!! Lepiej kupić w firmie gdzie nie obiecują takich cudów a mówią prawdę, co może się wydarzyć z takim basenem np. za 10 lat. Powiedzą też jak dbać o basen żeby takie rzeczy się nie wydarzyły.

 6. Adam pisze:

  My mamy basen na stałe, kupiliśmy w Pools Factory. Ma wzmocnienia carbon-aramid, polecno nam to.

Dodaj komentarz


reklama