, Sprzęt TOP-10 Wearables

Jaki pas telemetryczny (nadajnik HR) kupić? TOP 8 (lipiec 2015)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Jaki pas telemetryczny (nadajnik HR) kupić? TOP 8 (lipiec 2015)”

 1. Wojtek pisze:

  polecam polar h7. nie obciera, bluetooth do smatphone, a do tegoposiada standardowa trnasmisje polara na 5kHz, co sprawia ze jst widoczny przez wiekszosc urzadzen w silowni! nie znazlzlem urzadzenia na silowni, który nie widzial mojego polara.

 2. Magda pisze:

  Który z tych pasków nadaje się najbardziej do apple watcha i ipnona 6s?

 3. Błażej pisze:

  Czy faktycznie Garmin HRM3-S nie powoduje obtarć podczas dłuższych treningów? Np. 2-3 godzinnych wybiegań? Mam garmina 910xt z poprzednim modelem paska i jest tragedia. Powyżej 10 km już strasznie obciera. Muszę go zmienić na nowy. Pytanie czy ten model jest już ok. Czytałem, że niektórzy robili eksperymenty i brali pasek Polara i łączyli go z samym nadajnikiem garmina.Podobno działa.

  • Wolski pisze:

   Nie wiem jak ten najnowszy pasek (teraz w zestawie z Fenixem 3 dają najnowszy model paska, tzw „premium 2015” (ten widoczny na zdjeciu, z takim wzorkiem po zew stronie) ale poprzedni to tragedia – zgadzam sie w 100%. Sporo osób kupowało sam pasek Polara i wycinało gumowe otoczki, żeby dało się wpiąć garminowski nadajnik. Ale nie celem wygody (choć pewnie też bo paski polara są bardzo komfortowe) tylko poprawienia działania. Garmin miał słynne już problemy ze skokami odczytu tetna. Z paskiem Polara nie było, a jeśli się czasem pojawiły to minimalne.

 4. Rafał Jeleń pisze:

  Panowie, to jedynie krótkie zestawienie polecanych przez nas modeli – dwa pierwsze urządzenia testowałem dla Was – są dokładne, a ich wartości się na siebie nakładają. Przy tego typu sprzęcie dużą rolę odgrywają również warunki atmosferyczne, więc przy ujemnych temperaturach wskazania mogą się wahać. Co więcej, wzięliśmy również pod uwagę ich wyniki sprzedażowe. Pozostałe urządzenia z listy zbierają naprawdę dobre recenzje wśród aktywnych, ale żeby rzetelnie je opisać musiałbym mieć do nich dostęp, a nie każdy producent wyraża taką chęć. Planuję wpis o pomiarze pulsu, porównaniu do pomiarów z nadgarsta, i mam nadzieję, że przy okazji zaliczę kilka topowych pasów. Bądźcie cierpliwi 😉

 5. Blusch pisze:

  @ArtiFTD
  100% racji, to nowe dziennikarstwo za kliki i wyświetlenia reklam 🙁

  Ja szukam czegoś z czym można spać. Nie mam pomysłu na monitor snu. Vivoactive HR może by się nadał ale nigdzie nie ma informacji na ten temat.

 6. ArtiFTD pisze:

  Ładne zdjęcia, nic poza tym. W takim zestawieniu powinno być kilka parametrów, a jest przeklejka trzech zdań ze strony…
  Cyt: „Nadajnik HR bezprzewodowo przesyła dokładne informacje o tętnie […]” – wow, to mamy jeszcze urządzenia przewodowe? Szkoda czasu na czytanie, lepiej pooglądać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama