, Bieganie Testy Wearables

Garmin Forerunner 225 – testujemy zegarek, a serce bije jak dzwon

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Garmin Forerunner 225 – testujemy zegarek, a serce bije jak dzwon”

 1. krzysztof pisze:

  Garminy wszystkie maja problem z softem przez pierwsze miesiące :). Czasem i rok nawet. I tak od lat niezmiennie każdy nowy model. I zwracam uwagę ze zimą taki zegarem możemy sobie w d… w domu trzymać :). Na kurtce nie mierzy tętna, pod nie widać zegarka.

  • irek pisze:

   Jeżeli caly czas patrzysz podaczas biegania na zegarek to możesz w zimie mieć problem z każdym zegarkiem. Moim zdaniem sprawdza się w 100 % a użytkuje już ponad rok.

   • danek pisze:

    mialem wczoraj garmina 235 na reku – wrazenia, odczucia?
    zegarek wyglada jak tania zabawka z chin…. 1,5k duza duza przesada – taki zebarek powinien kosztowac maksymalnie 300-500pln

  • Andrzej pisze:

   To nie jest zegarek na pokaz żebyś nie mógł go w zimie pod rękawem kurtki nosić. To żaden argument tylko niekonstruktywne krytykanctwo. A jaśniej się wyrażając to tak zwany dzisiaj hejt. Dlatego proszę się najpierw zastanowić zanim się zabierze głos w sprawie. Pozdrawiam.

 2. Leszek pisze:

  Ten zegarek już można uznać za przestarzały (chociaż ma dopiero 5 miesięcy!), Garmin ogłosił następcę – 235, wzbogaconego o powiadomienia, analize vo2max, pacera, IQ i inne fajne funkcje. Do tego cena 235 w US to tylko 30$ więcej niż 225. 225 natomiast ma dramatyczne problemy z softem, aktualizacja 2.50 zepsuła go dla sporej części użytkowników, po uruchomieniu BT zegarek się wiesza, bateria spada w 2-3h w trakcie treningu, parowanie z urządzeniami też kuleje (ja np muszę za każdym razem uruchamiać ponownie Bluetooth w zegarku, żeby się połączył ze sparowanym urządzeniem). Żeby było śmieszniej Garmin nie potwierrdził problemów z softem 2.50 tylko po cichu zdjął go ze strony i obecnie najnowsza wersja to 2.40 (chociaż ja i wiele osób na świecie mamy na urządzeniu 2.50). Nie polecam. Do tego polityka Garmina skłania mnie do odradzenia kupna 235 po pojawieniu się w sklepach, żeby znowu się nie okazało, że 4 miesiące później będziecie mieli „przestarzałe” urządzenie za 1,2 tys zł.

  • Leszek pisze:

   Ahh, i dla jasności, problemy z Bluetooth istnieją od początku, do tego technologia odczytu nadgarstkowego to w miarę nowość i działa na prawdę różnie. Mi podczas treningu w zimne dni potrafi nagle pokazać, że mam tętno 110-120 podczas, gdy naprawdę oscyluje koło 140…

 3. zis pisze:

  Po co kupować stary model ? Garmin ogłosił już następców 230/235 i 630 przecież. Przed gwiazdką powinno dać się je kupić.

 4. Rafał Jeleń pisze:

  Zegarek jest już dostępny w Polsce, a jego cena wynosi 1100 zł – http://www….l/39814815. W tekście figuruje informacja na ten temat, pod secyfikacją 🙂

 5. Meryl pisze:

  Bedzie dostepny oficjalnie w polsce? Jesli tak to kiedy i za ile?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama