, MyKronoz News Wearables

MyKronoz ZeWatch3 – smartwatch kompatybilny z systemem Windows Phone?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “MyKronoz ZeWatch3 – smartwatch kompatybilny z systemem Windows Phone?”

 1. jani pisze:

  Po ponad 1,5 roku uważam, że producent nie zna własnego sprzętu. Pisze głupoty w instrukcji (np. nie ma info, że PCet widzi smartwatcha dopiero po wyłączeniu) a w spisie urządzeń kompatybilnych nie ma LUMII 640, którą ja posiadam (z W10M) i bez trudu paruje się na oba sposoby opisane w instrukcji. Fakt nie działają np. powiadomienia o SMSach ale nie rozumiem dlaczego jak ktoś dzwoni do mnie to widać tylko numer a jak ja oddzwaniam (z smartwatcha) to już zgłasza się nazwa. Coś pokręcone z oprogramowaniem ale to widać za trudne dla producenta aby to naprawić i pewnie się już nie doczekam bo jest już nowy ZW4. Oprogramowanie na PC i telefon to porażka. Często pokazuje co chce a dane o śnie to faktycznie „sztuka dla sztuki” w zasadzie nie działa. Też nie mogę zrozumieć np. dlaczego wyniki w dystansie (program na fona) gromadzi (sczytuje) w [m] a pokazuje w [km] i wychodzi z tego kicha.
  Myślę, że problemy jakie mają inni z parowaniem ZW3 z sprzętem z W8/10 wynikają z głupot jakie są wypisywane w instrukcji, ja też to miałem ale po próbach się udało. Podsumowując: sprzęt dobry ale jego oprogramowanie i instrukcja do d…py. A szkoda bo na razie nie planuję przesiadki na inny system.

 2. John pisze:

  To prawda…paruje sie z ios i androidem testerzy tej strony nie testowali …przepraszam recenzenci…na stronach jest napisane ze wymagany system Windows Phone 8 itdnie mam pojecia o co chodzi…ze zegarek ma win 8? :/ pa na przyszłość proszę sprawdzać…bo jednak ludzie prawie 500zl tracą bo wam ufają:(

 3. dramond pisze:

  Od ucha do ucha do bym obił tego, który te zegarki produkuje. TO NIE DZIAŁA Z WINDOWS!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!!!! NIC SIĘ NIE SYNCHRONIZUJE POZA GODZINĄ I KIEDY WIECZOREM ZAŚNIE< TO TRZEBA RANO GO OD NOWA PAROWAĆ Z PROGRAMEM!!!!! BADZIEW JAKICH MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • roman pisze:

   Kpiny i bzdury TOTALNE BZDURY toto kompatybilne z windows phone ?????? kto to testował ???,pytam również recenzentów i testujących z innych portali (rzekomo fachowych i specjalistycznych) toto (bo za kłamstwa innaczej tego „zegarka”)nazwać nie można, zewatch3 od mykronoz to jedna wielka pomyłka cyt.Pierwszy w pełni kompatybilny smartwatch z windows phone.Toć to pokazuje tylko godzinę po sparowaniu z Lumia na windowsphone 10.

  • roman pisze:

   WSTYD,WIELKI WSTYD panie Rafał Jeleń „FACHOWIEC”

 4. Rafał Jeleń pisze:

  „a także monitoruje sen – oczywiście z góry zakładam, że funkcja ta jest bezużyteczna i traktuję ją trochę jako taki niepotrzebny bajer” – reklama marzeń 😉

 5. m pisze:

  Bardzo fajna reklama

Dodaj komentarz


reklama