, Garmin Testy Wearables

Garmin Forerunner 230 – test zegarka dla biegaczy

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Garmin Forerunner 230 – test zegarka dla biegaczy”

 1. Grzegorz pisze:

  1. Design to kwestia gustu, mnie się podoba, wielu moim znajomym też – aż tak bym nie przesadzał w opisie. 2. Wyświetlacz – nie wiem jak to jest w innych modelach ale tu nie ma większego problemu w codziennym użytkowaniu 3. U mnie zegarek trzyma 12-13 godz. pieszych wędrówek przy włączonym tylko gps na max i bez glonass.

 2. Piotr pisze:

  Hej, czy GPS w 230 nadaje się do biegów górskich? Pomijam kwestię braku żywotności baterii w trybie biegowym, ale co z pokonanymi wysokościami, 230 zmierzy, czy nie bardzo?
  PB

 3. Rafał Jeleń pisze:

  Ojjj nie, 230 nie wygląda dobrze – tak samo jak 235, ma stłumione kolory. W 225 nasycenie kolorów było o niebo lepsze – akurat tego jestem pewien.

  • Rafał pisze:

   Hej

   Przez Twój test prawie nie kupiłem tego zegarka. Na dzień dobry otrzymałem porcję narzekania na wyświetlacz i design. Na szczęście miałem możliwość porównać zegarek z innymi i w mojej opinii jego wyświetlacz nie ustępuje innym zegarkom biegowym. Jak dla mnie wyświetlacz na żywe kolory i bardzo dobry kontrast, zwłaszcza bez podświetlenia, w świetle dziennym. Jedyne co, to nie za bardzo podoba mi się kolor podświetlenia, który jest zimny, ale mimo to dobrze spełnia swoje zadanie przy wieczornych treningach. Co do designu to widać, że jet to typowo treningowy zegarek. Jeżeli ktoś szuka dopełnienia stroju i podchodzi do zegarka jako biżuterii to wybierze raczej coś z serii Fenix.

   Pozdr.

 4. blas pisze:

  Dziwne, że narzekasz na ten wyświetlacz i chwalisz 225, bo to są wyświetlacze tego samego typu. Bardzo dobrze wyglądają w pełnym słońcu, oświetlone. Może tym razem testowałeś w pochmurny dzień.

Dodaj komentarz


reklama