, Poradniki Zdrowie

Pomiar pulsu. Na co zwrócić uwagę?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Pomiar pulsu. Na co zwrócić uwagę?”

 1. Rafał A Nowakowski pisze:

  Jeśli kto nie ma „płaskiej” klatki piersiowej, jak wygląda komfort z korzystania z takiego pasa, tzn. czy nie spada i nie z suwa się?

 2. __user__ pisze:

  @Mex i dzieciaku co niby z tego syniosles, jak zamierzasz korzystac z tego co? Wez nie p…. ze cos to pomoglo .

 3. Rafał Jeleń pisze:

  Chętnie podejmę temat w oparciu o konkretne źródła książkowe i badania, czytałem niedawno nawet bardzo fajną książkę, w której zastanawiano się jakie przełożenie ma puls na wynik sportowy. Amatorom polecam „Trening w Twoich rękach”, której autorami są: Martin Kusch i Stephan Nusser.

  Jednak obawiam się, że dla amatorów i osób ćwiczących rekreacyjnie byłby to bełkot – rozszerzony, profesjonalny artykuł, jak z encyklopedii, bo nic by z tego niezrozumiały albo niewiele. Co innego, jeśli chodzi o zaawansowanych sportowców.

  Informacje zawarte w tekście, to podstawy, które pomogą dokonać odpowiednich decyzji już na poziomie zakupów. W tekście jest garść przydatnych informacji, które rzucają światło na pomiar pulsu, dzięki czemu osoby, nie mające nigdy wcześniej styczności ze sportem mogą je wykorzystać. A jeśli jest gdzieś bełkot, to wskaż gdzie – chętnie rozwinę wątek i porozmawiamy 😉

 4. Mex pisze:

  Bełkotem jest twój komentarz. Tekst może i jest ogólny, ale zawiera podstawowe informacje, które początkującym takim jak ja mogą się przydać. Idź na Onet wylewać swoje żale.

 5. __user__ pisze:

  i po co w ogole pisales ten tekst? zerowe pojecie na ten temat, totalny belkot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama